1997 yılında kurulan BAŞ AYDINLATMA, Türkiye’deki lider aydınlatma armatürü firmalarından biridir. Geçen 22 yıl içinde BAŞ AYDINLATMA büyümeye devam ederken kalite anlayışını ve yenilikçi tasarımlarını müşterilerinin her türlü taleplerini karşılamak için seferber etmiştir. Üretici bir firma olarak, BAŞ AYDINLATMA sektörde lider olan SITECO LIGHTING, GENERAL LIGHTING daha birçok markaya yıllarca imalatını gerçekleştirmiştir. Firmanın şimdiki yeni hedefi ise geçtiğimiz son beş yılda olduğu gibi TOTAL LIGHTING markası adı altında kendi adıyla liderliğe oynamaktır.

 

    Ürünlerimiz TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, birçok uluslararası alanda kabul gören kurumlarca belgelendirilmiştir.

 

    BAŞ AYDINLATMA müşterilerine en iyi aydınlatma çözümleri sunarken, müşteri taleplerini çevreye karşı sorumluluk bilinci içinde kalite, etkinlik ve yenilikle birleştirmektedir. Bununla aynı zamanda yüksek kalite çözümleri ile makul fiyatlar sağlanmaktadır.

 

    KAMU ve ÖZEL SAĞLIK BİNALARI, KAMU ve ÖZEL HİZMET BİNALARI, KAMU ve ÖZEL EĞİTİM BİNALARI, ZİNCİR RESTORANLAR ve daha birçok bunun gibi, BAŞ AYDINLATMA çeşitli amaçlar ve mekânlar için tasarlanmış geniş bir aydınlatma armatür yelpazesi sunmaktadır.

 

    Üretim süreci esnasında kalite kontrol birimi; üzerinde hassasiyetle durulan ve uluslararası standartlara uygun olarak yürütülen bir birimdir. Her parça; ürünler için kullanılan malzemelerden üretilen ürünlere kadar kontrol edilmekte, böylelikle kalite ve çalışma şartnamelerini en yüksek derecede sağlamaktadır.

 

Firmamızın ISO 9001:2015 &  ISO 14001:2015 & ISO 45001:2018 KAPSAMI;

“AYDINLATMA ARMATÜRLERİ TASARIMI, ÜRETİMİ VE SATIŞI” dır.